خدمات ما

قرن هاست که انسان از کليد براي باز و بسته نمودن قفل درب خود استفاده ميکند. مصريان باستان اولين افرادي بودند که از قفل و کليد براي محافظت از درب ورودي ساختمان استفاده مي کردند. امروزه و با پيشرفت تکنولوژي، قفل هاي معمولي و قديمي جاي خود را به قفل ديجيتال داده اند.
قفل دیجیتال نسل امروزی و پیشرفته ی قفل های مکانیکی است که بر روی انواع درب های سکوریت، ضد سرقت و معمولی قابل اجرا می باشد.قفل دیجیتال با اهداف دسترسی آسان، افزایش امنیت و زیبایی، ساخته شده است، در واقع قفل دیجیتال ( قفل هوشمند ) سیستمی است بر پایه ی یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFED ، تگ و اثر انگشت که برای باز و بسته کردن درب منازل، هتل ها، ادارات و مجتمع های مسکونی قابل نصب می باشد. با پیشرفت علم و سوق داده شدن تمامی قطعات و ابزارهای صنعتی و غیر صنعتی به سمت الکترونیکی شدن و افزایش امنیت آن ها در برابر مسائل مختلف، قفل ها هم از این موضوع مستثنی نمی باشند. قفل هوشمند با سیستم های متنوع امنیتی به کار رفته در آن آرامش و امنیت را به کاربر خود هدیه خواهد داد.
قطعا براي هر شخصي پيش آمده که به دليل مشغله هاي فکري کلـيدهاي منزل يا محـل کار خود را فرامـوش کند يا در حـالتي بدتر کليد هاي خود را گم کند که در اين صورت شما نياز به يک کليد ساز براي باز کردن درب داريد، که باعث هزينه در وقت و هزينه هاي مادي مي شود.
پيشنهاد ما به شما انتخاب قفل ديجيتال هيونداي است.
با استفاده از قفل هاي ديجيتال هيونداي تمام اين مشکلات به راحتي حل مي شود و شما براي ورود به منزل خود ديگر به کليد نيازي نداريد. داشتن امنیت در خانه ی شما برای حفاظت از سرمایه ، وسایل زندگی و هر چیز دیگری که عزیزانتان را حفظ می کند، حیاتی است.
گروه آمن براساس فاکتورهای قیمت، امتیازهای امنیتی، سهولت استفاده و بررسی رضایت مشتری برای انتخاب قفل های امنیتی ایمن برای دو طرف درب ، بررسی های لازم را به عمل آورده است.
در حال حاضر سارقین حرفه ای به قفل های کلیدی مسلط بوده و به راحتی در مدت زمان کم درب را باز می کنند، اما قفل های دیجیتال هیوندای با سیستم های امنیتی بالایی که دارا هستند سد عبوری می شوند برای سارقین حرفه ای که از آن جا صرف نظر کنند. حتی هک شدن این قفل ها مدت زمان زیادی را دربرمی گیرد، از طرفی با هشدار سیستم امنیتی به صاحب آن مکان سریعا میتوان پیگیری های لازم را انجام داد. زبانه های قفل از آلیاژهای قابل انعطافی می باشد که در مقابل ضربه مقاوم است و با فشار باز نمی شود.
استفاده از قفل هوشمند هیوندای یک راه برای بهبود امنیت و راحتی است، اما بسیاری از مردم هنوز با این تکنولوژی جدید آشنا نیستند. قبل از اینکه شما شروع به برداشتن قفل فعلی خود کنید، درباره مزایای قفل بدون کلید و نحوه محافظت از خانه خود اطلاعات بیشتری بدانید.

 

مزایای قفل دیجیتال هیوندای


قفل های دیجیتال طراحی شده اند تا کاربران آنها با آرامش و آسایش بیشتری به امورات روز مره خود بپردازند، جهت اثبات این ادعا به چند مورد از مزایای این نوع قفلها اشاره خواهیم کرد:

• اگر کلید قفل های مکانیکی گم شوند شما نگران خواهید شد و ممکن است امنیت ساختمان شما به مخاطره بیفتد، اما در مورد قفل دیجیتال خیالتان آسوده باشد چرا که اگر کارت شناسایی قفل هوشمند خود را گم کردید بعد از چند ثانیه می توانید کارت گم شده را از کار بیندازید.

• در صورتی که از قفل هوشمند استفاده می کنید نگران فراموش کردن بستن در نباشید زیرا در صورت لزوم این قفل ها چند ثانیه بعد از بسته شدن به صورت اتوماتیک قفل می شوند.

• با وجود قفل هوشمند دیگر نیاز به حمل کلید یا دسته کلید های احیانا سنگین و جا گیرنیست، کلید شما کد شماست که در امن ترین مکان موجود یعنی حافظه شما حفظ خواهد شد.

• کارت های لمسی مربوط به قفل های دیجیتال بسیار کم حجم و سبک هستند و حتی برخی از این کارت ها را میتوان به صورت برچسب روی گوشی موبایل نصب کرد که به راحتی قابل حمل است.

• مزیت دیگر قفل دیجیتال ظاهری زیبا و شکیل همراه با استفاده راحت و از همه مهمتر مقاومت آنهاست.

• در صورت ضعيف شدن باتری‌ها، قفل دیجیتالی به شما هشدار می‌دهد .

• این قفل‌ها می‌توانند بهترین کمک برای کودکان و بهترین خدمت برای سالمندان باشند.

• قفل دیجیتال هیوندای به جهت مقاوم بودن در برابر حرارت تا دمای 80 درجه سانتی گراد و مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی تا 30000 ولت، دارای بالاترین سطح امنیت جهانی قفل های مسکونی است.

• این دستگیره ها با شناسایی اثر انگشتی که قبلا به دستگاه شناسانده شده است، هویت فرد را تشخیص داده و درب را باز می کنند.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

نشانی: اصفهان خیابان فردوسی ، خیابان موحدیان مجتمع ثریا ، طبقــه اول
تلفکس(5 خط): 14 13 35 32-031
                      30 45 22 031-32

دفتر تهران: سعادت آباد ، میدان کتاب ، بلوار فرحزادی ، بوستان دوم غربی ، ساختمان میلاد ، طبقه 6 ، واحد 604
تلفن: 55 07 37 22-021

تمامی حقوق سایت متعلق به گروه آمن است.

All rights reserved Copyright © 2017 | Designed By:WoCoM