قفل دیجیتال

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
قفل دیجیتال

تقریبا تمام مدل های مختلف قفل دیجیتال قابلیت شناسایی ریموت کنترل را دارند.این امکان در قفل های دیجیتال وجود دارد که در صورت نیاز مشتری و خریداری آن، می توان از این امکان استفاده کرد.هم چنین برای برقراری ارتباط با قفل دیجیتال باید کیت نیز به قفل اضافه شود در غیر این صورت برقراری ارتباط امکان پذیر نیست.


آی سی های موجود در ساختار ریموت کنترل های قفل دیجیتال برای ارسال رمز خاص به قفل های الکترونیکی طراحی شده است که باعث امنیت سیستم می شود.آی سی ها در برندهای مختلف دارای بی نهایت رمز و کد هستند بنابراین معولا امکان تکراری بودن رمز ها وجود ندارد.
در نسل اول تولید ریموت های کنترل امکان کدخوانی به این صورت بود که اگر دو ریموت در کنار هم قرار می گرفتند کدها کپی و خوانده و به راحتی درب خانه باز می شد که این امر نشانگر امنیت پایین ریموت می باشد به همین دلیل کارخانه ی تولید کننده را به این فکر وادار کرد که ریموت های خود را طوری طراحی کنند که از این اتفاق جلوگیری کند. به همین ترتیب ریموت هایی دارای آنتی کد و آنتی اسکن با امنیت بالا به طوریکه امکان کپی کردن آن به آسانی وجود نداشته باشد به بازار ارائه شد.استفاده کنندگان از ریموت باید در نظر داشته باشند که در نگهداری از آن دقت کنند و در دسترس کسی قرار ندهند. اگر ریموت شما گم شود یا دزدیده شد و آن شخص از آدرس منزل شما مطلع باشد می تواند وارد منزل شود اما بعد از خریداری کارت یا مگنت، به راحـتی خود شما می توانید کارت یا مگنت مفـقـود شده را از کار بیندازید و کارت و مگنت جدید را جایگزین آن نمایید.

 

مشاوره رایگان درمورد قفل دیجیتال مشاهده انواع قفل دیجیتال