قفل دیجیتال

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
اجزاء قفل دیجیتال

 از قفل دیجیتال می توان در ساختمان های مسکونی و ساختمان های عمومی مانند بیمارستان ها، ادارات و مدرسه استفاده کرد. می توان تعدادی قفل دیجیتال یا هوشمند را در سراسر ساختمان در مناطق مختلف و یا در برخی از درب های داخلی برای دسترسی مستقل مراقبین، پرستاران و… نصب کرد.

قفل دیجیتالی می تواند جهت کنترل دسترسی برای مکان هایی با نیاز به امنیت بالا مانند فرودگاه ها مفید باشد، و یا حتی مکان هایی با نیاز امنیتی پایین مانند کمد های ثابت.همچنین قفل های دیجیتال راهی کم هزینه، آسان برای ایجاد امنیت برای ساختمان هایی است که نیاز به یک وسیله قابل اعتماد و کنترل کردن دسترسی دارند، اما به دلیل حجم ورود و خروج افراد در ساختمان دادن کلید به هر فرد دشوار می باشد.

این قفل ها شامل اجزایی هستند که در ادامه ی مطلب به آن اشاره میکنیم:

 1.  کارت هوشمند: این کارت ها به راحتی قابل حمل بوده و فضای زیادی را نخواهد گرفت. به عنوان مثال می توان این نوع کارت ها را بر روی بدنه گوشی خود چسبانده و در هنگام ورود از آن استفاده نمایید.
 2. کیت قفل هوشمند:  این کیت برای شناساندن ریموت کنترل به قفل و اضافه کردن گزینه کنترل از راه دور جهت باز و بسته کردن قفل توسط ریموت کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. مغزی قفل دیجیتال: مغزی در سه نوع تک زبانه، دوزبانه و سه زبانه وجود دارند.
 4. توپی همراه با کلید مکانیکی: در صورت گم نمودن کلید مکانیکی قفل های دیجیتال باید توپی این قفل ها تعویض گردد. این کار جهت تامین امنیت ساختمان ها الزامی می باشد.
 5. ریموت کنترل: اکثر قفل های دیجیتال قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارند.
 6. کی تگ: در داخل قفل هوشمند یا قفل دیجیتال دو عدد از این نوع کارت ها وجود دارد، در صورت گم کردن کارت می توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.
 7. دستگیره بیرونی
 8. شافت دستگیره: این گروه از قطعات دارای اندازه های مابین 4 سانتی متر الی 13 سانتی متر می باشند تا بتوانند انواع مختلف درب با ضخامت های مختلف را پشتیبانی کنند.
 9. برد داخلی: این قطعه مرکز تصمیم گیری های قفل است.
 10. قفل کودک: با فعال کردن قفل کودک دیگر با پایین کشیدن دستگیره، قفل دیجیتال باز نمی شود. باید دکمه ای که بر روی دستگیره است را فشار داد و دستگیره را پایین کشید تا درب باز شود.
 11. درب پشتی
 12. دستگیره داخلی

مشاوره رایگان درمورد قفل دیجیتال مشاهده انواع قفل دیجیتال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید