قفل دیجیتال

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
انواع قفل دیجیتال و کاربردهای آن

 قفل دیجیتال (قفل هوشمند) همزمان با پیشرفت های تکنولوژی در صنایع ساختمانی وارد بازار شد. پیشرفت های تکنولوژیک در ساختمان به دنبال اهدافی مانند ایجاد آرامش، راحتی، دسترسی بهتر به وسایل و همین طور امنیت می باشند.

 

در حال حاضر این پیشرفت ها به گونه ای است که می توان به راحتی از یک ساختمان کاملا هوشمند صحبت به میان آورد. یکی از مباحث ساختمان های هوشمند، بحث امنیت و ایمنی در آنها می باشد.در جوامع مدرن و امروزی حفظ امنیت ساختمان های مسکونی نیز همچون محیط کار و مراکز تفریحی و ورزشی بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است. از این رو شرکت های مختلف با تولید قفل دیجیتال و درب های ضد سرقت در کنار دوربین های مدار بسته امنیت را به همراه تکنولوژی های روز دنیا ارائه می دهند.

در حوزه امنیت قفل، قفل های دیجیتال یکی از مهم ترین ابزار ها می باشند. در این زمینه، قفل های دیجیتال توانسته اند بحث امنیت ساختمان را تا حدود زیادی برطرف کنند. قفل های دیجیتالی تنوع بسیار بالایی دارند که هر کدام برای شرایط خاصی مناسب هستند. همچنین شرکت های زیادی محصولات خود را به بازار عرضه کرده اند. بنابراین در هنگام انتخاب، شما محدودیت خاصی نخواهید داشت.

قفل دیجیتال دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که امنیت محل زندگی و یا کسب و کار شما را افزایش می دهند که عبارتند از:

 1. سیستم ضد سرقت: در صورت اشتباه وارد کردن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل دیجیتال آلارم دستگاه به صدا در می آید.
 2. سیستم ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به قفل های دیجیتال سیستم الکترونیکی بصورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می شود.
 3. سیستم اعلام حریق: در صورت بروز آتش سوزی در محل، دستگاه (قفل دیجیتال) به شما هشدار می دهد.
 4. مجهز به قفل کودک: این سیستم در قفل های دیجیتال به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودکان خود از منزل نباشید.
 5. مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن این سیستم دیگر کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی تواند به قفل هوشمند یا قفل دیجیتال دسترسی داشته باشد.

انواع قفل هوشمند به لحاظ نوع دسترسی

 1. رمز و کارت و اثر انگشت
 2. رمز و کارت
 3. رمز و اثر انگشت
 4. رمز و مگنت

انواع قفل دیجیتال به لحاظ نوع دستگیره

 1. pull and push
 2. با دستگیره
 3. بدون دستگیره
 4. مخصوص شیشه سکوریت

 

مشاوره رایگان درمورد قفل دیجیتال مشاهده انواع قفل دیجیتال