قفل دیجیتال

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
قفل دیجیتال چیست

همزمان با پیشرفت های دیگر در زمینه تکنولوژی،  قفل دیجیتال یا قفل هوشمند نیز مانند سایر تجهیزات دیجیتال وارد بازار قفل ها شد و مشخصا به علت حذف کلیدهای پر دردسر و دست و پاگیر برای باز کردن درب ها، به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد .

 

نکته ی مورد توجه در مورد قفل های دیجیتال این است که علاوه بر جنبه لوکس بودن و راحتی، یکی از اهداف اصلی کاربرد قفل های دیجیتال، تامین امنیت بیشتر برای منازل مسکونی و محیط های اداری و تجاری است .

همانطور که این روزها کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از گوشی موبایل و تکنولوژی های وابسته به آن استفاده نکند، تا چند سال آینده قفل های دیجیتال هم مانند گوشی های موبایل یک ضرورت می شوند و نسل قفل های کلیدی و غیر دیجیتال کاملا منقرض می شوند و ما برای قفل درب ها هیچ انتخاب دیگری به جز قفل الکترونیکی یا قفل دیجیتال نخواهیم داشت .

همچنین امنیت بالا و غیر قابل نفوذ بودن نیز یکی از مزایای اصلی قفل های دیجیتال می باشد. این روزها در اکثر این قفل ها، از تکنیک های تشخیص هویت اثر انگشتی و تشخیص چهره استفاده می شود که جزو راه های تشخیص هویت با کمترین میزان خطا هستند و همین طور کاربری آنها نیز راحت است. مثلا در قفل رمزی شما مجبور هستید به هر حال کد رمز عبور را حفظ کنید و همیشه در خاطر داشته باشید و هیچ گاه در وارد کردن آن اشتباهی نکنید. یا در قفل کارتی با اینکه کارت ها نسبت به کلیدها سبک تر هستند و حمل و نقل آنها راحت تر است اما باز هم شما نیاز دارید برای باز کردن درب ها همیشه آنها را همراه خود داشته باشید .اما در قفل دیجیتال اثر انگشت یا تشخیص چهره، انگشت شما یا چهره شما همیشه همراه شما است و با نزدیک شدن به قفل درب و یا گذاشتن انگشت تان در جایگاه سنسور، در برای شما باز میشود .

البته در قفل های دیجیتالی جدید برای افزایش امنیت، چند راه دسترسی با هم ترکیب میشوند تا دیگر هیچ راه نفوذی وجود نداشته باشد. مثلا در یک قفل ممکن است راه های دسترسی شامل اثر انگشت، رمز، کارت، کلید مکانیکی و ریموت کنترل باشد .

 

مشاوره رایگان درمورد قفل دیجیتال مشاهده انواع قفل دیجیتال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

نشانی: اصفهان خیابان فردوسی ، خیابان موحدیان مجتمع ثریا ، طبقــه اول
تلفکس(5 خط): 14 13 35 32-031
                      30 45 22 031-32

دفتر تهران: سعادت آباد ، میدان کتاب ، بلوار فرحزادی ، بوستان دوم غربی ، ساختمان میلاد ، طبقه 6 ، واحد 604
تلفن: 55 07 37 22-021

تمامی حقوق سایت متعلق به گروه آمن است.

All rights reserved Copyright © 2017 | Designed By:WoCoM