قفل دیجیتال

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
قفل دیجیتال چیست

آیا نگران امنیت محل کار یا منزل خود هستید؟ آیا همیشه نگران گم کردن دسته کلید خود هستید؟ آیا از حمل پر درد سر آن دسته کلیدهای حجیم خسته شده اید؟ .....

مطمئنا همه ی ما نگرانی هایی از بابت امنیت ساختمان خود داریم!! اما آیا تا به حال برای آسوده شدن خیالتان از بابت این نگرانی ها کاری کرده اید؟

استفاده از قفل های دیجیتال به ما کمک می کند که از این دل نگرانی ها خارج شوید زیرا قفل دیجیتال آسایش و امنیت را برای شما فراهم می آورد.
قفل دیجیتال چیست؟
قفل دیجیتال محصولی است،که به شما اجازه می دهد ورود و خروج از درب را با دسترسی های مختلف داشته باشید،دسترسی از طریق رمز عبور،اثر انگشت،ریموت کنترل ها و کارت ها.
راحتی در عبور و مرور با استفاده از این قفل ها،مثال زدنی است،قفل های دیجیتال می توانند بهترین کمک برای کودکان و بهترین خدمت برای سالمندان باشند.
چرا باید از قفل دیجیتال استفاده کنیم؟
شما برای استفاده از قفل دیجیتال حتما باید اطلاعاتی درمورد تفاوت های میان قفل دیجیتال و قفل سنتی بدانید:
ایمنی
تا به حال برای شما این اتفاق افتاده است که وارد منزل یا محل کار خود شده باشید و یادتان رفته باشد کلید را از قفل دربیاورید؟ حتما خیلی نگران شده اید و به سرعت دنبال قفل ساز رفته تا قفل ساختمان را عوض کنید جدا از هزینه ای که برای عوض کردن قفل باید بدهید نگران این نیز باید باشید که کسی خانه ی شما را بلد نباشد تا امنیت خانه ی شما را مورد خطر قرار دهد.
قفل دیجیتال این امکان را به شما می دهد که با دسترسی های آسان و ایمن درب را باز یا بسته نمایید.شما می توانید با استفاده از رمز عبور،اثر انگشت،ریموت کنترل ها و یا کارت ها از درب ورود و خروج داشته باشید و نگرانی از بابت فراموش شدن کلید بر روی درب یا گم شدن آن نداشته باشید زیرا قفل دیجیتال این امکان را برای شما فراهم می آورد که با استفاده از ویژگی بیومتریک (اثر انگشت) ، رمز عبوری که در ذهن شماست یا کارت ها که این امکان را به شما می دهد بر روی موبایل خود بچسبانید، از درب ورود و خروج داشته باشید و هیچ گونه دغدغه ای از بابت امنیت ساختمان خود نداشته باشید.
آسایش
پیدا کردن دسته کلید از داخل کیف برای خیلی از افراد عذاب آور است و حتی بعضی از افراد کلید را داخل ماشین یا مکان های دیگر جا می گذارند اما قفل های دیجیتال با روش های دسترسی متفاوتی که دارا می باشند آسایش را برای شما فراهم می آورد.
دو نکته ی بسیار مهم ایمنی و آسایش قفل های دیجیتال را از قفل های مکانیکی و سنتی متمایز می سازند و به شما کمک می کنند که زندگی سراسر آرامش و امنیت را داشته باشید.

 

مشاوره رایگان درمورد قفل دیجیتال مشاهده انواع قفل دیجیتال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید