دوربین مداربسته

اصطلاحات تخصصی سیستم های دوربین مداربسته

(CCD)Charged Coupled Device

Chipset درواقع پرده شبکیه دوربین می باشد که با دریافت نور و تبدیل آن به جریان الکتریکی باعث تشکیل تصویر می شود.یک CCD خوب می تواند تصویر را در حداقل میزان نور محیط ثبت و کیفیت رزولوشن آن را به خوبی حفظ نماید.

Black Light Compensation(BLC)

یکی از مشکلاتی که همواره برای دوربین هایی که در داخل محل های سرپوشیده به سمت محل هایی به منبع نور خارجی(مانند پنجره ها و درب ورودی)نصب می گردند،پیش می آید،پدیده نور مخالف می باشد.با قابلیت BLC دوربین می تواند نور پس زمینه را کنترل کردهه  تصویر واضح تری را در اختیار کاربر قرار دهد.

Wide Dynamic Rangc (WDR)

در حالی که فناوری BLC باعث می شود تا اشیاء تیره موجود در یک تصویر واضح تر دیده شود،WDR کمک می کند تا در صورتیکه در یک محل،تصویر تیره و روشن همزمان وجود داشته باشد،وضوح هر یک از اشیاء متناسب با یکدیگر و به صورت کاملا مشخص از همم تشخیص داده می شود.

High Light Compensation(HLC)

هنگامی که در محدوده دوربین منابع نوری مزاحم و مستقیم وجود داشته باشد،این امر باعث عدم وضوح تصویر میگردد،با تکنولوژی HLC می توانیم این منابع مزاحم را پوشش داده و نور محیط را متناسب با تصویر تنظیم کنیم.به این تکنولوژی در اصطلاح پلاک خوانن  نیز گفته می شود.

Privacy Masking

در هنگام تصویر گرفتن از مناطق خاص در صورتی که نیاز باشد تا بخش خاصی از محدوده مورد نظر را تحت مونیتورینگ دوربین قرار نگیرد(مانند پنجره ساختمان های مجاور)می توان با این تکنولوژی قسمت هایی از تصویر را از دید دوربین حذف نمود.

Motion Detection(MD)

با استفاده از این تکنولوژی شما می توانید نقاطی در تصویر را انتخاب نموده و عدم حرکت اشخاص و اجسام را در این محدوده ها کنترل نمایید.این فناوری دوربین را قادر می سازد تا به وسیله آلارم حرکت اتفاق افتاده در نقطه مورد نظر اطلاع دهد.

گروه فنی حفاظتی آمن با بیش از 5 سال فعالیت درخشان در زمینه سیستم های امنیتی نظارتی با هدف معرفی برندهای برتر البته با کمترین هزینه ممکن تجهیزات مداربسته dahua (که با نام تجاری فاروس ارائه می شود) معرفی می نماید. 

 

در زیر می توانید با تجهیزات آنالوگ، اچ دی و تحت شبکه (IP) فاروس به طور کامل آشنا شوید.

تجهیزات آنالوگ فاروس

تجهیزات اچ دی فاروس 

تجهیزات تحت شبکه فاروس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

نشانی: اصفهان خیابان فردوسی ، خیابان موحدیان مجتمع ثریا ، طبقــه اول
تلفکس(5 خط): 14 13 35 32-031
                      30 45 22 031-32

دفتر تهران: سعادت آباد ، میدان کتاب ، بلوار فرحزادی ، بوستان دوم غربی ، ساختمان میلاد ، طبقه 6 ، واحد 604
تلفن: 55 07 37 22-021

تمامی حقوق سایت متعلق به گروه آمن است.

All rights reserved Copyright © 2017 | Designed By:WoCoM